با اهدا سلام خدمت کاربران پرندوردپرس !

قسمت دیدگاه ها مکانی برای گفت و گو کاربران و مدیران است و میتوان به عنوان یکی از مهمترین قسمت های یک وبسایت نام برد! در مطالب اخیر در مورد اهمیت دیدگاه ها و جواب دادن آن صحبت های زیادی شده ، بحث امروز ما مربوط به تداوم گفت گو میان مدیران و کاربران و همچنین کاربران با یکدیگر است ، شما به قسمت نظرات یک وبسایت محبوب و بزرگ هم که سر بزنید میبینید در اکثر موارد گفتگو ها تداوم نیافته و تمام شده اند ! زیرا وقتی کاربر در یک مطلب نظرش را بیان می کند هیچ اطلاعیه ای برای او ارسال نمی شود و معمولا بعد از خروج از وبسایت کاملا فراموش می شوند . امروز افزونه ای معرفی خواهیم کرد که به محض تایید دیدگاه کاربر ، برای او ایمیلی ارسال می شود که باعث می شود کاربر مجدداً به سایت شما سر بزند و موضوع را دنبال کند !

در صورتی که موافق به استفاده از این افزونه هستید ، ابتدا افزونه Comment Approved

را نصب و سپس فعال کنید ! بعد از فعالسازی از تب تنظیمات وردپرس وارد تنظیمات Comment Approved شوید .

ایمیل تایید دیدگاه

Comment Approved Setting

در این صفحه شما به راحتی میتوانید متن ایمیل مورد نظر را تغییر دهید فقط توجه داشته باشید که به هنگام اعمال تغییرات شورت کد لینک را حذف نکنید ( در این قسمت به غیر از شورت کد خطاب نام کاربر و لینک دیدگاه مربوطه ، نمیتوان از کد دیگری استفاده کرد ) ، فراموش نکنید که باید تیک Enable Comment Approved Message را زده باشید !

 

موفق و مانا باشید !

  One Comment

 1. سلام
  من از اين افزونه استفاده مي كنم. فقط يه سموال دارم. لطفا به آدرس زير سر بزنيد:

  در اين آدرس پايين صفحه با اين افزونه يه متن گذاشتم:
  در صورت تاييد ديدگاه و يا پاسخ احتمالي مرا باخبر كن

  متاسفانه فاصله اين متن با مربع كه بايد تيك دار بشه زياده. چجوري مي تونم اين متن رو بيارم كنار مربع و هر دو رو بيارم زير دكمه ارسال؟

  ممنون از لطفتون

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *