با سلام  !

معمولا هنگام ثبت نام کاربر در وبسایت وردپرسی ، یک ایمیل تاییدیه برای کاربر ارسال می شه، در حالی که شما میتونید در کنار این پیام تاییدیه ، پیام دیگری نیز اضافه کنید و تاثیر گذار تر عمل کنید مثلا کاربری که تازه به سایت شما ثبت نام کرده است قطعاً اطلاعات خوبی راجب وبسایت شما نداره ، شما میتونید با ارسال یک ایمیل ، ضمن خوش آمد گویی ، قسمت های مفید و جالب سایتتون رو معرفی کنید  !

و اما راه اندازی این افزونه وردپرس :

ابتدا شما افزونه SB Welcome Email Editor را نصب و فعال کنید . پس از فعالسازی افزونه ، از قسمت تنظیمات ، بر روی گزینه SB Welcome Editor کلیک کنید ، در صفحه باز شده پیام ایمیلی که قرار است به کاربران جدید ارسال شود را وارد کنید ( توجه داشته باشید در این قسمت خلاقیت به خرج بدین ) ! شما میتونید ایمیل هایی که در مرحله های دیگر (فراموشی رمز عبور و یا .. ) ارسال میشود را نیز تغیر بدید ( از قسمت Welcome Email Setting ) !

ایمیل خوش آمد گویی

Welcome Email

یک سری تگ ها نیز وجود دارد که در طراحی یک پیام ایمیلی به شما کمک خواهد کرد !

[site_url], [login_url], [user_email], [user_login], [plaintext_password], [blog_name], [admin_email], [user_id], [custom_fields], [first_name], [last_name], [date], [time]

خوب ، پس از تکمیل پیام ایمیل ، بر روی گزینه Update Setting کلیک کرده و جهت مشاهده ایمیل طراحی شده توسط شما و همچنین تست این افزونه ، کمی پایینتر در همون صفحه دکمه  Test Emails(Save First ,will Send To Current User ) را بزنید تا به ایمیلی که در مدیریت وردپرستان وارد کردین ارسال شود !

امیدوارم خوشتون اومده باشه

یا حق !

    6 Comments

  1. حساب منو فعال کنید

  2. به فال نیک گرفتم

  3. به فال نیک گرفتم خیر انشالله

  4. درپارس ۹۰ ثبت نام نمبشم چرا

  5. به فال نیک گرفتم

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *