سلام ، وقتتون بخیر !

مخاطب افزونه ای که امروز برای معرفی به شما در نظر گرفتیم ، آن دسته مدیرانی هستند که امکان ثبت نام در سایت را به بازدیدکنندگان می دهند ! این افزونه به کاربران وبسایت اجازه میدهد تا برای دوستانشان دعوتنامه ی ثبت نام ارسال کنند که شما در وبسایت های محبوب و شبکه های اجتماعی شاهد این ویژگی هستید! ( روش جالبی برای افزایش تعداد کاربر ها به حساب می آید  )

شما به کمک افزونه Invite Friend’s To Register میتوانید این اختیار را به کاربران بدهید . پس از نصب و فعال سازی این افزونه ، در قسمت تنظیمات یک گزینه جدید به نام ” Invite Friend’s ” اضافه خواهد شد .

دعوت دوستان

Invite_Friend’s_Setting

مطابق شکل فوق ، این افزونه این اجازه را به شما میدهد تا موضوع ایمیل دعوتنامه و همچنین متن دعوتنامه را ویرایش کنید  ! خوب حالا کاربر های سایت شما از طریق ناحیه کاربری ، و گزینه ی دعوت دوستان میتوانند نام و ایمیل شخص مورد نظر را وارد و سپس دعوتنامه را ارسال کنند

افزونه دعوت دوستان

Invite_Friend’s

این افزونه کاربرانی را که از این طریق ثبت نام کرده اند و کاربری که این شخص را دعوت کرده است را ذخیره میکند . همچنین شما میتوانید توسط shortcode این قسمت را در ابزارک وردپرس قرار دهید. که همانند مطلب قبلی (نمایش IP کاربران ) باید Shortcode ها برای قسمت ابزارک فعال کنید (آموزش فعالسازی در مطلب قبلی موجود است ).  shortcode این افزونه :

 [invite_friends]

برای تشویق به ارسال هر چه بیشتر دعوتنامه ، به کاربرانی که دعوتنامه های موفق ارسال کرده اند ، جایزه هایی در نظر بگیرید و یا در قسمتی از قالب سایت نام کاربر های موفق را به نمایش بگذارید !

موفق و مانا باشید !

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *