سلام خدمت دوستان وردپرسی !

یه افزونه کاربردی دیگه برای وردپرس ! صفحه ۴۰۴  باعث نگرانی خیلی از کاربران وردپرس شده و معمولاً در نقل و انتقالات سیستم مدیریت و یا تغیر دامنه اتفاق میوفته که تاثیر بدی در دید بازدیدکنندگانتون نسبت به وبسایت و همچنین یک پوئن منفی برای وبسایت شما در موتورهای جستجو به بار میاره ! شما میتونید با نصب افزونه ۴۰۴ Notifier  از این ارور های وبسایتتون سریعاً با خبر بشین و یه ویژگی خوبی هم که داره ، هر اروری که توسط این افزونه شناسایی بشه ، یک ایمیل هشداری برای شما ارسال میشه تا هرچه سریعتر بتونید این ارور رو برطرف کنید .

راه اندازی

شما بعد از نصب و فعال سازی این افزونه ،برای اعمال تنظیمات افزونه  از قسمت تنظیمات وارد ۴۰۴ Notifier شوید

هشدار دهنده صفحه 404

404_Notifier_Setting

ابتدا گزینه Enable Mail Notifications On 404 Hits را فعال کنید و سپس آدرس ایمیلی که میخواهید این اخطار ها را دریافت کنید وارد نمایید ! این افزونه فیدی برای صفحات ۴۰۴ وبسایت شما تهیه میکنه تا مدیریت بهتری به صفحات ۴۰۴ خود داشته باشید که مقدار آن طبق سلیقه شماست ! خوب حالا افزونه شما بعد از کلیک بر روی Update 404 Notifier Setting آماده به کار است .

برای امتحان این افزونه میتونید یه آدرسی که در وبسایت شما موجود نیست مثلاً (yourwebsite.com/testnottifier_404 ) وارد شوید تا ایمیلی برای شما ارسال شود

 

امیدوارم این مطلب مفید واقع شده باشه !

موفق و مانا باشید !

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *