سلام ، امروز هم با یک مقاله ی دیگه ای در خدمت دوستان عزیز هستم

تعداد زیادی از عکاسان و هنرمندان از سیستم وردپرس استفاده می کنند که آثارشان را به نمایش میگذارند و یا افرادی هستند که در سایت یک سری تصاویر اختصاصی قرار می دهند که ساعت ها و شاید روز ها روی آن ها زحمت کشیده اند ! این افراد قطعاً دقدقه ی دزدی آثار و عدم رعایت حقوق کپی رایت را خواهند داشت ! برای جلوگیری ، آن ها تصاویر برند خود را بر روی تصاویر قرار می دهند که کار ساده ای است ، ولی تعداد تصاویر که بالا تر رود این کار ساده نیز به کاری سخت و خسته کننده تبدیل خواهد شد ! مقاله امروز مربوط به همین مساله هست و افزونه ای خدمت شما معرفی خواهیم کرد که این کار را به صورت خودکار انجام می دهد !

اولین کاری که شما باید انجام بدید نصب و فعال سازی افزونه Easy Watermark است ! سپس ، در قسمت مدیریت وردپرس ، از منو ی تنظیمات ،وارد  زیر منو ی Easy Watermark شوید !

واترمارک

Easy Watermark Setting

تنظیمات این افزونه ، دارای ۳ تب میباشد ، در تب General  شما میتوانید این افزونه را در حالت خودکار قرار دهید ، و سایز و کیفیت واتر مارک را مشخص کنید !

پس از تکمیل تنظیمات میریم سراغ تب بعدی ( Image )  :

در این قسمت اگر شما نمیخواهید واترمارک شما دارای تصویر باشد و فقط یک متن در آن درج شود سراغ تب بعدی روید و در غیر اینصورت در همین تب تصویر مورد نظر را انتخاب کنید محل قرار گیری تصویر را انتخاب کنید

واترمارک

watermark-Image

خوب تنظیمات این افزونه با اتمام رسید ، حال شما میتوانید از قسمت رسانه ، وارد Easy Watermark شده و Add Watermark To All Images را بزنید تا واترمارک شما بر روی تمامی تصاویر ضمیمه گردد .

واترمارک خودکار

All Images

برای ثبت دستی واترمارک برای بعضی از تصاویر نیز روشی وجود دارد که شما ابتدا از قسمت تنظیمات این افزونه ، حالت خودکار این افزونه را غیر فعال کنید و سپس از قسمت کتابخانه وردپرس ، گزینه Add Watermark را روی تصاویر مورد نظر را انتخاب کنید

موفق و مانا باشید .

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *