چگونه برای قالب ها و پلاگین های موجود در سایت wordpress.org نظر بگذارید

اول از همه شما به یک حساب کاربری در سایت wordpress.org احتیاج دارید که برای این کار کافیست به صفحه دایرکتوری پلاگین ها  یا قالب های موجود در سایت wordpress.org رفته و بر روی گزینه register که در سمت راست بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید.

پس از ثبت نام و ورود به سایت با حساب کاربری تان، میتوانید به صفحه پلاگین مورد نظر رفته و روی تب review کلیک کنید. در اینجا می توانید نظرهای بقیه کاربران را نیز مشاهده کنید. حال برای ثبت نظر کافیست به بالای صفحه رفته و روی گزینه create a new review کلیک کنید.

در اینجا باید یک عنوان برای نظر خود انتخاب کنید و همچنین با انتخاب ستاره ها می توانید میزان رضایت خود را از پلاگین مورد نظر نشان دهید. بعد از آن می توانید نظر خود را با جزئیات کامل تر ثبت کنید.

برای نظردهی در مورد قالب های وردپرس نیز کافیست به صفحه قالب مورد نظر رفته و روی گزینه add your review کلیک کنید

 

نکاتی راجب نوشتن نظرهای مفید و کمک کننده

اگر قالب یا پلاگینی پیدا کردید که به نظرتان خوب آمد و از آن راضی بودید. نظر خود را راجب نکات مثبت پلاگین یا قالب مورد نظر بیان کنید. مثلا میتوانید بنویسید که کار با این پلاگین بسیار آسان است و یا اینکه در مورد تاثیر این پلاگین در بهبود کارایی وب سایت تان مطالبی کوتاه بنویسید.

همچنین اگر پیشنهادی برای بهبود پلاگین یا قالب دارید نیز می توانید آنرا بیان کنید. زیرا اینگونه نظرها به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که دقیقا بدانند که کاربران دنبال چه چیزهایی هستند و همان چیزها را دنبال کنند.

از طرفی دیگر، اگر قالب یا پلاگین بدی پیدا کردید، اول از همه مطمعن شوید که ایراد موجود دقیقا از پلاگین یا قالب است و نه شما که برای فهمیدن این موضوع کافیست در انجمن های مرتبط سوال خود را مطرح کنید و ببینید که راه حلی وجود دارد یا نه

اگر درمورد مشکل موجود در پلاگین یا قالب، در انجمن ها و یا پشتیبانی خود قالب یا پلاگین، نتوانستید کمکی دریافت کنید حال می توانید نظر منفی خود را بیان کنید فقط نظرتان را به صورت کاملا مودبانه بیان کنید و مشکل موجود را با جزئیات و دقیق بیان کنید.

اکثر توسعه دهندگان قالب ها یا پلاگین ها، معمولا به نظر منفی شما پاسخ می دهند و سعی می کنند مشکل موجود را حل کنند. وقتی این اتفاق افتاد و مشکل شما حل شد. حال می توانید نظر منفی خود و همچنین امتیازی که پلاگین یا قالب داده اید را تغییر دهید.

امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد که به این نکته پی ببرید که چگونه و چرا باید در سایت وردپرس نظر بگذارید.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *